X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwawienie po usg dopochwowym
Odpowiedz

Krwawienie po usg dopochwowym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 25 maja 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 7tc, zarodek z usg 6tc+3d. Wczoraj byłam na kontroli u ginekologa. Zrobił usg dopochwowe, serduszko pięknie bije,macica w porządku, wszystko okej. Po godzinie od wizyty wróciłam do domu, a na papierze pojawiła się krew ze skrzepem, więc biegiem poleciałam znowu do ginekologa, zbadał mnie, serce biło nadal, wszystko było w porządku, a krew mogła niby pojawić się po usg transwaginalnym. Incydent z krwią był jednorazowy, do wieczora jeszcze brudziłam na brązowo, dziś już czysto, jednak mimo to bardzo się martwię Emotikon frown Miała któraś z Was taką sytuację, że krwawiła po usg? Jak to się skończyło? Co myślicie o moim przypadku? Dodam, że żadnych bóli nie miałam i nie mam.

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • brylancik Znajoma
    Postów: 28 24

    Wysłany: 27 maja 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie masz co panikować, jeżeli lekarz nie wykrył Ci żadnego polipa, powiedział, że wszystko ok to rzuć na luz. Bo w Twoim stanie nie możesz się stresować! :) Też mi się zdarzyło krwawienie po USG, trzeba mieć rękę na pulsie, bo początki bywają trudne i dokładnie kontrolować co się z Tobą dzieje,ale ze zdrowym rozsądkiem:)

    Spragniona malusińskich stópek
    oar83e3k8k3in6r2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ