X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwiak 7 tc pomocy
Odpowiedz

Krwiak 7 tc pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj byłam na badaniu jestem w 7 tc serduszko bije wszystko dobrze jednak lekarz zauwazył krwiaka na 1 rzut oka myslal ze to drugie dziecko ale to krwiak nie krwawie przepisał mi jednak duphaston mam zacząć brać jakbym zaczela krwawic czy plamić boli mnie podbrzusze bardzo często. Czy któraś z Was tez miala krwiaka jak to się skończyło czy mozna współżyć bo nic mi nie powiedział na ten temat powiedzial tylko ze się wchłonie

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczywaj i nie wspolzyj dopóki krwiak się nie wchłonie. Miałam w pierwszej ciąży, wchlanial się z 1,5 miesiąca.

  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informację

  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A też bolał cie brzuch ?

  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowana większość krwiaków wchłania się sama, zdarza się też, że się opróżniają w postaci plamień/krwawień, ale zazwyczaj nie zagrażają rozwijającemu się dzidziusiowi. Jeśli chodzi o współżycie, to lekarze mi odradzali.
    A z własnych doświadczeń: miałam krwiaka w dwóch ciążach: w pierwszej wchłonął się sam ok. 13tc, bez żadnych plamień i krwawień. Mam zdrowe, już sporawe dziecko z tej ciąży. :)
    W drugiej ciąży krwiak odkleił kosmówkę w ponad 50%, dostałam leki i w 10 tc zaczął się również organizować bez żadnych plamień. Niestety dzieciątka z tej ciąży nie mam, gdyż miało wady genetyczne. Ale to osobna kwestia, krwiak nie miał z tym nic wspólnego.
    Więc spokojnie, głowa do góry :)






Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ