X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwiak w Ciąży .
Odpowiedz

Krwiak w Ciąży .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NysiaMisia Koleżanka
    Postów: 31 7

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ' cześć mamusie !! 8 tydzień (7+2 z USG)
    Wczoraj byłam na pierwszym USG . Było ono prywatnie bo lekarz z NFZ nie zalecił mi USG nie wiem z jakiej przyczyny ...
    Jeśli chodzi o fasolkę to wszystko jest dobrze , zdrowa - serce pięknie bije .
    Jednak zauważyła też kosmówkę z krwiakiem pozakosmówkowym 10mm .
    Dzidzia jest wielkości 10,9 mm .
    Pani doktor zaleciła bardzo dużo odpoczynku i leżenia , mało chodzenia i apsolutnie nie podnoszenie niczego .
    Nie wiem co robić bo jak tu odpoczywać jak w domu 9 miesięczny synek jeszcze .
    Podobno to bardzo poważne ...tak bardzo się martwię ..

    cb7wflw1vorclz8h.png
    961lqps6i1qz5ant.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem na chorobowym z powodu krwiaka. Plamilam na brazowo. Bylam na usg w tamtym tyg w srode. Od wczoraj nie mam juz plamien ale wiekszosc dnia spedzam na lezeniu. Staram sie nie dzwigac niczego i ogolnie nie przemeczac. Jutro mam usg kolejne i zobaczymy co bedzie.

  • Grzybka Przyjaciółka
    Postów: 67 113

    Wysłany: 2 września 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży miałam krwiaka, brałam duphaston i luteinę, miałam dużo odpocywać. Krwiak zniknął po 1,5 miesiąca.
    Jak masz możliwość to poproś kogoś do pomocy, żeby jak najwięcej odpoczywać.

    Kazik - 04.08.2016 <3
    bl9canli0pykz4o2.png

    Aniołek <3
  • natka nadziei Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 6 września 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ja też mam to dziadostwo-krwiak podkosmówkowy 3,5cm x 2,8cm. Dostałam nakaz leżenia i odpoczywania, Duphaston 3x2 i Nospa forte 3x1.
    Od 1,5tyg. leże i krwawię. przez pierwsze 5 dni miałam takie krwawienia jak przy normalnej @ dodatkowo wypadały ze mnie skrzepy wielkosci ok3-4cm (wierzę, że to części tego krwiaka,że po prostu się opróżnia)
    Przy krwawieniu dokuczają mi czasem bóle krzyża i podbrzusza.

    jutro ide na kontrole do gina to się coś dowiem. mam nadzieje, że fasolka ma się dobrze bo tydzień temu zaczeło nam bić serduszko <3

    Agusia_pia lubi tę wiadomość

    mama dwóch Aniołków [*] [*]
  • Grzybka Przyjaciółka
    Postów: 67 113

    Wysłany: 7 września 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka nadziei, bądź dobrej myśli! Takie krwiaki to dziadostwo, ale przy lekach i odpoczynku powinien się wchlonąć, trzymam kciuki! Ja przy swoim nie krwawiłam na szczęście.
    Jutro idę na pierwszą wizytę, mam nadzieję, że tym razem nic takiego nie będę mieć :-)

    Kazik - 04.08.2016 <3
    bl9canli0pykz4o2.png

    Aniołek <3
  • Kate86 Przyjaciółka
    Postów: 67 104

    Wysłany: 7 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wylądowałam w szpitalu w 5t.6 d z krwawieniem jak miesiaczka i ze skrzepami.leżałam 3 dni w szpitalu. Wypuścili mnie, ale kazali leżeć. Caly czas plamiłam i po tyg sytuacja się powtórzyła. 5.09 byłam na usg i z dzidziusiem wszystko dobrze na razie. Ma 2 cm i serduszko ładnie bije. Jednak krwiak nadal jest :(
    Mam nadzieję, że niedługo juz go nie będzie.

    Trzymam za Was mocno kciuki żeby było dobrze !

    IVF maj 2017 nieudane
    Transfer crio lipiec 2017 - udany córeczka <3
    Transfer crio maj 2019 - czekamy na <3
    iv09df9hddm181mm.png

    [w4squgpj0lnox53g.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 25 września 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Niestety też mnie to spotkało...
    Mam dwa krawiaki zakosmowkowe o wymiarach 2,5 x 1
    Nakaz leżenia i za tydzień kontrola

    Biorę też dupahson.

    Nie wiem jak to będzie dalej....ale modlę się żeby było Dobrze.

    A Wy jak trzymacie się???

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 29 września 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam krwiaka.. 6 tyg. leżenia i się wchłonal :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ