X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kupię luteina 50 ( podjęzykowa )
Odpowiedz

Kupię luteina 50 ( podjęzykowa )

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Taka_tam_ja Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może komuś została luteina 50 (podjęzykowa) Chętnie odkupie. Dziś zauważyłam że mi się kończy, a do wizyty jeszcze trochę.

  • Taka_tam_ja Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

  • smoothie Autorytet
    Postów: 1515 1791

    Wysłany: 2 maja 2022, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2022, 14:17

    age.png

    04.2020 - ❤️Szczęście❤️
    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
    07.2023 - ❤️Szczęście❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ