X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Lekarz prowadzący ciążę
Odpowiedz

Lekarz prowadzący ciążę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iwoszu Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 października 2023, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie użytkowniczki,
    mam taki może trochę głupi problem, ale to moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiem na czym stoję. Problem mój polega na tym, że jestem już obecnie w 14 tygodniu ciąży i mam za sobą dwie wizyty u ginekolożki, bardzo sympatycznej zresztą, ale nie dała mi ona swojego numeru telefonu. Nie wpisała się też na karcie ciąży jako lekarz prowadzący. Trochę mnie to niepokoi, zwłaszcza że już mam prawie 38 lat i zdaję sobie sprawę, że w tym wieku ciąża może być trudniejsza. Czy ja popełniłam błąd, że nie zapytałam czy zostanie moim lekarzem prowadzącym (myślałam że to oczywiste skoro do niej chodzę)? Czy może powinnam zmienić lekarza?

  • Ola0002 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 1 listopada 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie wiem jak to wygląda, gdyż moja ciąża jest bardzo wczesna, ale myślę że w wątku o 2 trymestrze już dziewczyny będą bardziej doświadczone w tym temacie i coś doradzą 😊

  • Kaja02 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 1 listopada 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jak dla mnie to bardzo dziwne, że lekarz nie wpisał się na karcie ciąży, skoro ja założył to raczej z automatu ja prowadzi. Ja bym dopytala na wizycie, natomiast pewnie na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza, nie wyobrażam sobie w takim czasie jak ciąża nie mieć pełnego zaufania, wizyt przed Tobą jeszcze bardzo dużo, kontakt telefoniczny według mnie też jest bardzo pomocny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2023, 20:12

  • Coffeebreak Autorytet
    Postów: 353 230

    Wysłany: 2 listopada 2023, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 15:34

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ