X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr macica dwurożna z przegrodą
Odpowiedz

macica dwurożna z przegrodą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj u mnie zdiagnozowano. Czy któraś z Was przeszła przez to?

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 17 maja 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś coś wie? :(

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/macica-dwurozna,6908.html
    Aneczko na ovu natknęłam sie na podobny temat, niestety nic więcej nie wiem w tym temacie

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 19 maja 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, dzięki. Lekarz powiedział, że powinno być ok ale on nie robił badań ani macicy ani przegrody ale też słyszałam o donoszeniu i porodach przedwczesnych. Z pewnością muszę szukać informacji na temat swojej macicy, jej stanu, przeprowadzić badania.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • mal Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja mialam taka macice. Po poronieniu usunelam przegrode, takie milam zalecenie. Dwuroznosc nie jest takim problemem ale przegroda to co innego i lepiej sie tego pozbyc bo sa spore trudnosci w donoszeniu ciazy i trzeba bardzo na siebie uwazac.

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam przegrodę i u mnie ona nie stwarza zadnego problemu :) jestem teraz w 2 ciąży . Pierwsze dziecko urodziłam w 37 tc ale to z winy wysokiego ciśnienia . Wszystko zależy od tego ile ta przegroda zajmuje i czy będzie się usuwać jak dziecko będzie rosło ..

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 23 października 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siostra ma dwie corki przy dwuroznej macicy. O tym ze ma taką macice dowiedziała się po pierwszej cesarce

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ