X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mamusie Lutego 2018
Odpowiedz

Mamusie Lutego 2018

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gruzinowa dama Przyjaciółka
    Postów: 172 44

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Zapraszam wszystkie mamusie Lutego 2018 i nie tylko

    w4sqskjorqst8ec8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest już taki wątek na ogólnym - tam jest dużo dziewczyn :)

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/mamusie-luty-2018,13028,1.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ