X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mdłości po Prenatal Uno
Odpowiedz

Mdłości po Prenatal Uno

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Luna_5 Koleżanka
    Postów: 34 34

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem teraz w 7 tygodniu i długo przed ciążą do teraz brałam Prenatal Uno. Przed ciążą kompletnie nic mi po nim nie było, na początku ciąży zaraz po łyknięciu miałam lekką (do przeżycia) zgagę, a od 5 tyg. takie mdłości cały dzień, że nie mogłam przez 2 tyg wstać z łóżka. Raz z tego osłabienia, odwodnienia (nawet wody nie mogłam pić), zapomniałam wziąć i następnego dnia było lepiej! Teraz już od kilku dni nie biorę (biorę sam kwas foliowy) i jest ok (nie idealnie, jak przed ciążą, ale są rzeczy które bez problemu jem i piję).
    Czy któraś z Was też tak miała???

    nzjdugpjtzqoyanm.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak dzialaja witaminy na niektore kobitki w ciazy. Mnie doradzono aby witaminy brac na noc, wtedy uniknie sie tych spotęgowanych mdlosci.

    A wode musisz pic. Nie ma czegos takiego, ze nie mozesz. Malutkimi lyczkami co kilka, kilkanascie minut. Odwodnienie w ciazy jest grozne.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ