X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Monural i pimafucin
Odpowiedz

Monural i pimafucin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któras zażywała moze to na infekcje pecherza i pochwy? Cos mi sie chyba przypaletało i lekarka zapisala te dwa antybiotyki ale teraz boje sie ze moga zaszkodzić dzidzi.. tak wiem.. lekarz wie niby lepiej , ale chce wiedziec czy macie jakies doswiadczenia z tymi lekami ?

  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 9 maja 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimafucin brałam na grzybicę, lekarz mówił, że to jedyny lek, który może mi bezkarnie przepisywać. Poprzednio od innej lekarz dostawałam nystatynę.

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • Nessa Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w ciąży dostałam Monural - 1 saszetkę + Pimafucin dopochwowo wieczorem przez 3 dni. Ostatnio na wizycie znów dostałam Monural na bakterie w moczu. Myślę, że ginekolodzy wiedzą co przepisuje się kobietom w ciąży, aby dzidziusiom nie zaszkodziło ;)

    LENKA :D
    37t0d 2850 gram :)
    34t0d 1934 gram :)
    30t0d 1290 gram :)
    24t0d 694 gram :)
    21t0d 412 gram :)
    f2w39n73ktnzaj3c.png



  • skowroneczka87 Autorytet
    Postów: 1040 1130

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylabym taka pewna. Mnie tez sie cos delikatnie przyplatalo. Bylam wczoraj w przychodni, choc nie bylam umowiona. Myslalam ze lekarz i tak sie zainteresuje z powodu ciazy. A ona mnue zbyla w drzwiach polecajac clotrimazol gdzie w ulotce pisze ze w I trzymestrze absolutnie nie stosowac.

    l22ntv73fkix1gof.png

    atdcx1hpilxa7usf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a polecicie jakies leki bez recepty na swedzenie i pieczenie okolic intymnych? bo wiekszosc z tego co piszecie jest na recepte...

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 12 października 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze bez recepty to sa tylko jakies masci czy kemy typu clotrimazolum lub cos podobnego do pimafucinu. Globulek raczej bez recepty nie ma. Sa tylko takie jak probiotyki ale one daje raczej chwilowa ulge i maja sluzyc utrzymaniu odpowiedniego PH po kuracji lub profilaktycznie. Ja bynajmniej nie slyszalam o niczym skutecznym bez recepty:(

    Anna255 lubi tę wiadomość

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki darra... no wlasnie nawet na necie cos trudno bylo cokolwiek znalezc. Do wizyty mam niecale 3 tygodnie, jakos sie moze przemecze. Wydaje mi sie, ze to od luteiny tez, bo juz dosc dlugo stosuje ja dopochwowo i czasem wlasnie tak zaswedzi i zapiecze.

    Pozdrawiam :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ