X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nadmiar żelaza/niedobór żelaza pomocy
Odpowiedz

Nadmiar żelaza/niedobór żelaza pomocy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Mikimałs Znajoma
  Postów: 22 4

  Wysłany: 17 maja 2020, 20:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć, mam następujące pytanie. Jestem w 12 tygodniu ciąży. Moje ostatnie wyniki to:
  Hemoglobina 11,4 , Hematokryt 32,6%, Erytrocyty 4, MCV 81,3. Ginekolog stwierdził lekką niedokrwistość i zalecił mi oprócz brania Prenata duo ( gdzie jest żelazo 60mg) dodatkowo Sorbifer durules (zelazo 2x dz). Czy to nie za dużo żelaza? Nie zaszkodzi dla dzidziusia? Pozdrawiam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ