X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nagły ból/skurcz brzucha w 7tyg
Odpowiedz

Nagły ból/skurcz brzucha w 7tyg

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AminaLevo Przyjaciółka

Wysłany: 28 lutego 2022, 07:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta, mam pytanie.
    Jestem 7+5tyg,i dzisiaj w nocy obudził mnie silny ból/skurcz brzucha,doslownie taki jak miewałam jak przyszła @,pojawił sie nagle w nocy,obudził mnie,trwał może 10min po czym przeszedł i usnęłam. Wstalam rano,i wszystko ok. Nie krwawię,nie plamię,jednak ból ten na tyle mnie zaniepokoił,że postanowiłam zapytać Was,czy takie napadowe nagłe bóle też Wam się zdarzały? U gin bylam w piatek,mówił że wszystko ok,jest mały krwiaczek,ale nie jest to powód do zmartwień. Jestem na dupku i luteinie...Jestem też po jednej stracie,stąd moja glowa zamiast się cieszyć, to ciągle jest w stanie gotowości.. z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ