X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nagły brak objawów ciazy w 7 tyg
Odpowiedz

Nagły brak objawów ciazy w 7 tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Melo Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 września 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czy któraś z Was miała taką sytuację ze objawy ciazy ustały na początku ciąży? Jestem teraz w 6tc+1d, wczoraj od rana nie czuje bólu piersi:( pierwszą wizytę mam jutro i strasznie się martwię:( moja pierwsza ciaza zakończyła się poronieniem zatrzymanym.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 18 września 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja od początku ciąży za wiele objawów nie miałam oprócz bolących piersi no i braku okresu. Może to śmieszne ale kilka razy dziennie dotykałam piersi, żeby sprawdzić czy bolą. Były dni, że bolały a były takie gdzie nie. Około 8 tygodnia przestały boleć przez kilka dni. Strasznie spanikowałam. Poszłam na usg i wszystko było dobrze. Ból piersi mi do tej pory nie wrócił. Bolą tylko po ściągnięciu biustonosza po całym dniu i są większe niż przed ciążą. Mdłości się pojawiły w 9/10 tygodniu i do tej pory jeszcze czasem wieczorami są. Każdy przechodzi ciążę inaczej. A to że jest mniej objawów to lepiej dla nas. Wiem, że na początku ciąży to jest bardzo stresujące bo sama przez to przeszłam :)

    Wiktoria2909 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Melo Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 września 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie za odpowiedź, mam nadzieje ze w moim przypadku będzie tak samo. Dzisiaj nie mogę się skupić na pracy tylko cały czas o tym myślę... czasami czuje zawroty w głowie ale nie wiem czy to objaw ciazy czy z nerwów. Staram się nie stresować ale to silniejsze ode mnie:(

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 18 września 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melo ja do tej pory się denerwuje a przed wizytą to serce mało co mi nie wyskoczy. Chociaż to już drugi trymestr i nawet ruchy czuję ale boję co raz bardziej. Na początku sobie mówiłam, że już w drugim trymestrze się denerwować nie będę. No ale to silniejsze ode mnie i chyba ten lęk już zostanie do końca. A Ty może już nawet jutro zobaczysz bijące serduszko. Trzymam kciuki za wizytę :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nigdy nie ma reguły co zwiastuje coś złego, a co jest zupełnie naturalne
    U mnie te bóle tak jak u Ani nie trwały cały czas, bywały dni ze słabszymi objawami ale zawsze jakieś tam były
    Pociesz się że już jutro wizyta i rozwiejesz swoje wątpliwości :) Ciąża i dziecko to już taki ma ,,urok,, że człowiek się ciągle o coś niepokoi :D

  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 651

    Wysłany: 18 września 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie mam jakiś wielkich objawów, czuję się rewelacyjnie, a z dzieciątkiem wszystko ok :)

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • Melo Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 września 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata :) wrote:
    ja też nie mam jakiś wielkich objawów, czuję się rewelacyjnie, a z dzieciątkiem wszystko ok :)
    A piersi Cię nie bolą? Ja tez jakiś wielkich objawów nie miałam ale piersi były bardzo bolesne a teraz coś trochę czuję jak mocniej nacisnę. Taka zmiana z dnia na dzień :(

  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 651

    Wysłany: 18 września 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak piersi bolą przy dotyku lub gdy o coś otrą, są większe i wrażliwe strasznie sutki mam. Ale poza tym wszystko super :) dzisiaj robiłam nawet test ciążowy (wiem, głupie :D ale musiałam) bo po prostu czuje się tak normalnie że aż się zaczynam bac, ale na szczęście krecha tłusta od razu.

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • Melo Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 września 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie lekarskiej, dzięki Bogu jest wszystko w porządku:) piersi dzisiaj znowu troszkę pobolewają przy dotyku ale nie aż tak jak wcześniej. Jestem przeszczęśliwa ale jednocześnie strasznie się boję... trzymajcie kciuki. Trzymajcie się dziewczyny i życzę szczęśliwego rozwiązania :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 19 września 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melo wrote:
    Witajcie, czy któraś z Was miała taką sytuację ze objawy ciazy ustały na początku ciąży? Jestem teraz w 6tc+1d, wczoraj od rana nie czuje bólu piersi:( pierwszą wizytę mam jutro i strasznie się martwię:( moja pierwsza ciaza zakończyła się poronieniem zatrzymanym.

    Tak to normalne. Miałam tak samo w zdrowej ciąży.

    Objawy ciąży nie ustępują sobie od tak. Jak beta drastycznie spadnie to zanim miną objawy to zostanie wydalone jajo. Więc raczej krwawienie traktowałabym jako pierwszy objaw poronienia niż zanik objawów. Od razu dodam, że krawienie nie jest jednoznaczne z poronieniem. Sama krwawiłam w ciąży, a rozwiązało się szczęśliwie :)

    Pierwszą ciążę też poroniłam. Najdłużej schodziły mi właśnie objawy ciąży (bóle i wymioty), a szybciej wyszło jajo.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:19

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ