X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niedokrwistość
Odpowiedz

Niedokrwistość

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 11 lipca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co brałyście? jestem w 11 tyg i 4 dni i dostałam od lekarza lek Sorbifer durules z żelazem. Zastanawiam się bo niedlugo zaczyna mi sie II trymest czy moze zamiast tego zacząć już brac jakies witaminy dla ciężarnych. Bo moj lekarz mowi ze dopiero od drugiego trymestru

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 11 lipca 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jest ktos kto nie je mięsa, ja nie jestem wegetarianką ale niestety nie mogę patrzeć na mięso będąc w ciązy poprostu wymiotowac mi sie chce na samą myśl. Może możecie doradzić co jeść?

    dqpranli4dnq2fwj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ