X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nieustępliwy katar
Odpowiedz

Nieustępliwy katar

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam u mnie 10t5d ciąży od niedzieli przeziębienie. Od razu zaczęłam walczyć domowymi sposobami. Gardło szybko przeszło ale zaczął się katar i jestem już na skraju desperacji wszystko probowałam: parówki z soli zwykłej z soli fizjologicznej z majeranku z cebuli z rumianku z majeranku i środy wszystko super a po 5min znów nos zapchany. ...woda morska i prenalen na katar nie działają ani trochę...leżę ciągle w łóżku a wygrzewanie nic nie daje...w nocy mało śpię i boli mnie głowa ze zmęczenia. Byłam u rodzinnego na szczęście nic na płucach i oskrzelach nie ma. Dała mi właśnie wodę morską ale też krople do nosa a przecież tego nie można w ciąży...co ja mam zrobić. Aaa jak śpię z otwartą buzia to potem sucho w gardle i przez to odczuwam ból Czy któraś z was była w takiej sytuacji.
    Czytam różne wpisy i dziewczyny chwała domowe sposoby a na mnie to nic nie działa. Co jest ze mną nie tak ??? :/

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • Kochająca Mama Ani Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszę Cię, że też aktualnie walczę z przeziębieniem, tylko nie z katarem, a bólem gardła i kaszlem i też nie pomagają syropy z cebuli i imbiru, które piję od czterech dni. Dodatkowo mam zapalenie pęcherza moczowego. Jestem w 11tyg+6dni.

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wiadomość...No mnie coś tam pęcherz łapał ale sok z żurawiny pomógł...współczuję dwóch problemów na raz. Ja jestem zdesperowana nie wiem co na to poradzić...masakra jakaś...ciągle boję się czy serduszko dalej dzidzi bije czy przez moje osłabienie coś się tam stało

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodziłam przeziębienie w 7/8 tygodniu, gorączka trwała dwa dni, ból gardła trochę dłużej, ale katar ponad tydzień. Stosowałam jedynie pacetamol i to tylko dwie tabletki, piłam gorące mleko z miodem i gorącą herbatę z domowym sokiem malinowym, leżałam pod kocem i pociłam się. Katar sam musi przejść, można mu pomóc rozgrzewającymi napojami. Moja dzidzia przebrnęła dzielnie przez przeziębienie, na prenatalnych i kolejnych usg wyszło, że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie tak samo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 16:49

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też stosuje wszelkie możliwe domowe sposoby i niestety nos jest tak zapchany że nic do niego nie pomaga... Płakać mi się chciało bo naprawdę jest to uciążliwe boję się o dziecko a do tego sama ze sobą nie mogę wytrzymać nie codziennie robię tylko leżę w łóżku bo nawet nie mam przez ten katar chęci do czytania książek czy czegokolwiek... Nie chcę zapeszać ale przed chwilą wyczytałam o zakraplanie cytryny do nosa i zrobiłam to i rzeczywiście dziurki są drożne i mogę oddychać nie wiem na jak długo gdyby okazało się że to pomaga na długo byłabym bardzo szczęśliwa bo już jestem wykończona tym nocnym nie spaniem... za tydzień u mnie prenatalne więc też się bardzo boję Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

    3jgx3e3k6oetpx65.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ