X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niski poziom BHCG
Odpowiedz

Niski poziom BHCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olazik Znajoma
    Postów: 25 34

    Wysłany: 3 września 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem tu nowa i proszę was o poradę i pomoc.
    Jestem po 2 stymulacjach CLO, w drugiej się udało i już 10 dpo test wyszedł pozytywny. Od tego dnia do wczoraj miała ciągły ból brzucha, kłócie, rwanie i rozciąganie. 15 dpo udałam się na bhcg wynik 42,4, po 42 h(17dpo) wynik 63.

    Wiem że za mały, lekarz w rozmowie telefonicznej powiedział, że to jeszcze wcześnie i żeby się nie przejmować, dzisiaj robię po raz kolejny, ale martwię się że te wyniki są za niskie, to moja pierwsza ciąża, długo wyczekiwana, potrzebuje wsparcia :( trochę się załamałam, bo przeczytalam kilka historii na forach i ogólnie nie napawa mnie to nadzieją, ogarnęło mnie czarnowidztwo.

    thgf3e3kcghszswo.png
  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 3 września 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się. U mnie na początku też były niskie przyrosty. Daj znać po wynikach

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • Olazik Znajoma
    Postów: 25 34

    Wysłany: 3 września 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulas, a u Ciebie jak się zakończyła twoja przygoda z za niskim przyrostem, dzisiaj robie kolejny raz, mam nadzieje że będzie conajmniej 200 :(

    thgf3e3kcghszswo.png
  • Olazik Znajoma
    Postów: 25 34

    Wysłany: 3 września 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś beta 243 uff... we wtorek wizyta, ciekawe czy będzie widać pęcherzyk

    Psota, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    thgf3e3kcghszswo.png
  • Dariaaa88 Autorytet
    Postów: 738 760

    Wysłany: 3 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 07:59

    Psota lubi tę wiadomość

    cd9bskjojgq3qzff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co mogę poradzić-odłącz się na jakiś czas od tych pierdół w internecie!! Naprawdę!
    Wiem coś o tym.Nie ma nic gorszego,niż czytanie samych strasznych historii.
    Poczekaj ze spokojem-jak i ja czekałam - po prostu sobie płyń i bądź cierpliwa,a zobaczysz,że bedzie dobrze wszystko.
    Trzymam kciuki:)

    softkitty lubi tę wiadomość

  • Olazik Znajoma
    Postów: 25 34

    Wysłany: 6 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, rzeczywiście czytanie tych wszystkich historii jest strasznie stresujące :/ ale już nie będę, obiecuję! pozdrawiam!

    Psota lubi tę wiadomość

    thgf3e3kcghszswo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ