X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niskie ciśnienie
Odpowiedz

Niskie ciśnienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wam też obniżyło się ciśnienie w ciąży? Zawsze miałam książkowe a teraz mam 110/67 a puls 85/93 i codziennie mierze i zawsze w tych granicach.

  • Monk90 Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    odświeżam wątek... Jestem w pierwszych tygodniach ciąży, a moje ciśnienie wynosi 93/57 :(
    Czy to wymaga pilnej pomocy? Na pierwszej wizycie u gin zapomniałam o tym powiedzieć, a lekarka sama z siebie mi nie zmierzyła.
    Następną wizytę mam dopiero za 2 tygodnie.

    Staram się dużo pić, ale to nie pomaga.

    (Przed ciążą moje ciśnienie też było niskie, ale były to wartości mniej więcej 110/67)

    xnw4ugpj2kug67tf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ