X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Normy pęcherzyka żółtkowego
Odpowiedz

Normy pęcherzyka żółtkowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vew Ekspertka
    Postów: 125 82

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy któraś z Was zna może normy wielkości pęcherzyka żółtkowego? Albo jaki powinien być jego stosunek do pęcherzyka ciążowego? Ja mam w 5t 2d pęcherzyk ciążowy 7,3 mm a zoltkowy 2,9mm czyli prawie połowa. Zastanawiam się czy to nie za dużo bo zajmuje prawie połowę pęcherzyka ciążowego. Wiem że jak jest za duży to może znaczyć poronienie lub wady genetyczne

    - 27.12.2020 CB
    - 02.02.2021 beta HCG 128
    - 05.02.2021 beta HCG 379
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi się że żółtko nie powinno być >6 mm
    Nie masz się czym martwić, na tak wczesnym etapie tym bardziej nie da się stwierdzić nic bo to normalne, że się powiększa.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ