Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Obajwy ciąży a negatywny test
Odpowiedz

Obajwy ciąży a negatywny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam na te forum przypadkiem i zaryzykowałam wpisem. Sądzę, że zapytam się doświadczonych kobiet, które sprowadzą mnie na dobrą drogę
    Dzisiaj mam termin spodziewanej miesiączki ale od kilku dni nie czuje sie najlepiej
    Mogłabym ciągle spać i czuje sie jakbym miala dostać grype gdzie ja zazwyczaj nigdy nie choruje, od kilku dni rano jak wstaje mam zgage i boli mnie brzuch tzn mam takie jakby skurcze bo to krótkotrwały bol i przechodzi i już sama nie wiem jak sobie z nią poradzić i zauważyłam, duża ilośc śluzu jak nigdy wcześniej do tego jest lekko żółtawy ale tylko czasami ?Co chwilę zaglądam i mam uczucie dostania okresu w danym momencie.
    kilka dni temu zrobiłam test ale wynik negatywny już sama nie wiem co mam myśleć....
    Mialyście tak???
    z góry dziękuje za odp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2016, 14:05

    Martynaaa
  • Magdalena 94 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jak zaszłam w ciąże to byłam bardzo senna, bolał mnie brzuch jak na okres i czułam się tak jakby chora:) ale mi wtedy nie przyszło do głowy, że jestem w ciąży:) po pierwsze to się nie nakręcaj od razu bo to też bez sensu. Zrób za parę dni test lub idź na betę:)

  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna poczekaj jeszcze trochę i zrób test. Poprzedni był trochę za wcześnie. Ja swój robiłam jakieś 4 dni po terminie okresu i wyszła słaba druga kreska. Też bardzo źle się czułam, tak że byłam pewna, że lada chwila przyjdzie krwawienie. trzeba się uzbroić w cierpliwość i powtórzyć test albo do labo na betę ;) i tak jak pisze Magdalena nie nakręcaj się jeszcze ;)

  • Magdalena 94 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też od razu testu nie robiłam z tego względu, że miałam nieregularne miesiączki:) jak już zrobiłam to wyszły dwie mocne kreski:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ