X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Oddam luteinę dopochwową za darmo
Odpowiedz

Oddam luteinę dopochwową za darmo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 8 września 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam 2 opakowania luteiny dopochwowej po 30 tabletek w oryginalnym opakowaniu z apteki (tylko za koszt przesyłki). Termin ważności: listopad 2019. Mi się nie przydały i leżą w szufladzie. Proszę o informację na priv.

    Anusias lubi tę wiadomość

    zrz6i09kmg998aky.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 12 września 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Larysa wrote:
    Oddam 2 opakowania luteiny dopochwowej po 30 tabletek w oryginalnym opakowaniu z apteki (tylko za koszt przesyłki). Termin ważności: listopad 2019. Mi się nie przydały i leżą w szufladzie. Proszę o informację na priv.

    witam, wysłałam zaproszenie, by móc do Ciebie napisać wiadomość, chętnię przygarnę luteinę, jeśli jest to nadal aktualne

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 21 września 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nieaktualne.

    zrz6i09kmg998aky.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ