X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr PAPP-A
Odpowiedz

PAPP-A

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 15 sierpnia 2023, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie mi podpowiedzieć skąd mógł wyjść tak wysoki wynik HCG wolnej podjednostki beta 120,80 mIU/ml.
    Na usg wszystko w porządku. Czekam na wyniki od lekarza, ale zastanawia mnie ta wartość...Czy któraś z Wa też miała taki wysoki wynik?

  • Johana Autorytet
    Postów: 819 591

    Wysłany: 2 października 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy lekarz coś więcej Ci podpowiedział skąd może być tak wysoki wynik? U mnie podobnie…

    👦 potwierdzona azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅ IO ❌ hipoglikiemia reaktywna ⁉️ Mutacja CFTR ❌

    07/2023: I transfer
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    preg.png
  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 4 października 2023, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    Hej, czy lekarz coś więcej Ci podpowiedział skąd może być tak wysoki wynik? U mnie podobnie…
    Nie dopytywałam już nawet na wizycie, jak dostałam informację, że ryzyko wystąpienia wad genetycznych jest bardzo niskie.

  • Johana Autorytet
    Postów: 819 591

    Wysłany: 4 października 2023, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ❤️ nie daje mi to spokoju jednak ;)

    👦 potwierdzona azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅ IO ❌ hipoglikiemia reaktywna ⁉️ Mutacja CFTR ❌

    07/2023: I transfer
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ