X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pęcherzyk umiejscowiony w górnym rogu macicy
Odpowiedz

Pęcherzyk umiejscowiony w górnym rogu macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 27 lipca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziś się dowiedziałam, ze moja ciąza jest umiejscowiona wysoko w lewym rogu macicy. Czy ktoraś z was miala podobnie i udało się jej donosić ciążę?

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 27 lipca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia1987 wrote:
    Witam dziś się dowiedziałam, ze moja ciąza jest umiejscowiona wysoko w lewym rogu macicy. Czy ktoraś z was miala podobnie i udało się jej donosić ciążę?

    Wyczytałam iż Ciąża umiejscowiona w rogu macicy jest czasem klasyfikowana jako rodzaj ciąży ektopowej (pozamacicznej). Pozwolenie na rozwijanie się takiej ciąży jest wysoce ryzykowne

    Jednak biorąc pod uwagę że Twój lekarz ginekolog nie dopatrzył się nieprawidłowości nie powinnaś się martwić. Czasem pęcherzyk ciążowy umiejscowi się w innej części macicy co nie oznacza że jest to źle.

    Pozdrawiam serdecznie

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 27 lipca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz mam miec konsultacje.Lekarz mi powiedział ze z ciąza jest ok ale mogłabybyć niżej.

    muminka83 lubi tę wiadomość

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 27 lipca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc poczekaj na konsultację :d Będzie dobrze :-*

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 27 lipca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do Srody nie daleko liczę na dobre wiesci:)

  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA JESZCZE WYSOKO ZAGNIEŻDŻONY PĘCHERZYK CIĄŻOWY? POTRZEBUJE INFORMACJI W TEJ SPRAWIE:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i co u Ciebie? Udało się utrzymać? U mnie niestety była bardzo wysoko i obumarla w 6 tc ale czekałam do 10 tc lekarz mówił że często się obniża i rozwija dobrze... Nie martw się na zapas :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia1987 wrote:
    CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA JESZCZE WYSOKO ZAGNIEŻDŻONY PĘCHERZYK CIĄŻOWY? POTRZEBUJE INFORMACJI W TEJ SPRAWIE:-(


    Witaj, ja mam macicę dwurożną. Każda moja donosza ciąża( dwoje dzieci)
    była z rogu. Ciąże zagrożone poronieniami. Zarodek ma mało miejsca na rozwój.
    Brałam duphaston od początku i dwoje dzieci urodziłam przez cc.

    Teraz jestem w 3 ciąży. Na ten czas nie wiem gdzie jest umiejscowiony zarodek gdyż do gina idę z początkiem listopada.

    Powodzenia życzę:-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ