X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pieczenie w prawym boku
Odpowiedz

Pieczenie w prawym boku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj ujrzałam dwie kreski na teście, jednak martwi mnie że tym cyklu czuję prawy jajnik, kuje i lekko piecze czasem. wyczytałam ze to objaw ciąży pozamacicznej!!??!! czy powinnam się bać?

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    Hej, wczoraj ujrzałam dwie kreski na teście, jednak martwi mnie że tym cyklu czuję prawy jajnik, kuje i lekko piecze czasem. wyczytałam ze to objaw ciąży pozamacicznej!!??!! czy powinnam się bać?
    Nie martw się kochana mnie tak klulo bardzo dlugo te jajniki. Kilka dni temu prEstaly ale jeszcze się zdaza;) pozamaciczne są bardzo rzadkie

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też dosyć mocno kłuło po prawej stronie - lekarz powiedział, że to normalne, i że prawdopodobnie to nawet nie jajnik (a tak to odczuwałam), a rozaciągająca się macica. Głowa do góry :)

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia - u mnie też jajniki dawały czadu... z czasem się coraz bardziej wyciszało. Teraz tylko pobolewają okazjonalnie ;)

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję kochane, też mi się wydaje że taki wyrok od razu to bzdura ale wolałam was zapytać, bardziej doświadczone :) póki co pieczenie jest mniejsze, nawet wcale go nie ma więc jest dobrze :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ