X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pierwsze USG krwiaki czy podwójna ciąża
Odpowiedz

Pierwsze USG krwiaki czy podwójna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mayla89 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 30 lipca 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Co o tym myślicie? jestem 17 dpt. Byłam dzisiaj na USG, lekarz widział pęcherzyk ciążowy 7 mm ale oprócz niego jakieś dwa punkty mówił że mogą to być jakieś małe krwiaczki pytał czy nie miałam plamienia ( nie miałam, jedynie ból brzucha jak na okres)druga możliwa opcja, że w bardzo rzadkich przypadkach zdarza się że jeden zarodek podzieli się na dwa. Biore lutinus, estrofem (mam odstawić od 30.07) neoparin. Czy to jest coś czym należy się martwić? Cykl świeży, zarodek 5 dniowy.
    Mam przyjść za 10 dni na USG bo wtedy się wyjaśni ale co przez te 10dni, mogę coś zrobić? Czy jeśli to faktycznie krwiaki to one się wchłaniają czy muszą pęknąć i pojawia się krwawienie. Wole być przygotowana żeby nie zejść na zawał...
    Beta I 20,4 II 97 III 400.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ