X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienie
Odpowiedz

plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny... mam do was sprawę dzis rano zrobiłam test wyszły dwie kreski, @ spóźniła mi się ok 2-3 dni... martwi mnie jedynie to że mam lekkie czerwone plamienia... dzwoniłam do lekarza ale nie może mnie przyjąć szukam innego.... co myślicie coś złego?? :(

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia to może być plamienie implantacyjne, ale najlepiej wybierz się do lekarza zeby sprawdzić czy wszystko w porządku.

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć na bete i koniecznie znajdz obojętnie jakiego lekarza. Ja też zaczęłam plamić około miesiączki mimo ,że były dwie kreski.
    Przechodziłam to w pierwszej ciąży i wolałam reagować od razu. Znalazłam lekarza ,który przyjął mnie jeszcze tego samego dnia. Dostałam tabletki i uspokoiłam się troszkę podczas USG. Może to nic groźnego ale każde plamienie lepiej skonsultować z lekarzem.
    Tym czasem najlepiej nie przemęczaj się bo zazwyczaj prócz tabletek lekarze zalecaja leżenie. Trzymam kciuki i daj znać co i jak.

    michaela lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 12 lipca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia..to moze byc taki ala ,,pseudo okres" który bardzo czesto wystepuje. ale do lekarza...i bete musisz zrobic, bez niej nic ci nie powie. bo jeszcze nic nie zobaczy tak wczesnie. ewentualny pecherzyk- ale mało prawdopodobne. powinnas miec bete juz powyzej 1000..... szybko na krew i daj znac

    sylvia lubi tę wiadomość

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 12 lipca 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedziałek lece na bete..:)

    Asi lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 13 lipca 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tym czasem odpoczywaj i się nie nadwyrężaj :)

    sylvia lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    hej dziewczyny... mam do was sprawę dzis rano zrobiłam test wyszły dwie kreski, @ spóźniła mi się ok 2-3 dni... martwi mnie jedynie to że mam lekkie czerwone plamienia... dzwoniłam do lekarza ale nie może mnie przyjąć szukam innego.... co myślicie coś złego?? :(


    Sylvia, i jak się u Ciebie wyjasniła sprawa tych plamień?
    Ja od jakichś 4 dni mam "ciążowe objawy" a jak wiesz wczoraj dowiedziałam się po becie, że jestem w ciązy. Dziś mam delikatne białę blamienia, dosyć gęste/lepkie, nie wiem co mam o tym myśleć. Może coś poradzisz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się kiedyś wykończe...dziś byłam u gina i okazało się, że jednak nie jestem w ciąży!!!
    Wyszło na to, że mam efekty uboczne po zastrzyku choragonu w połączeniu z lekami na krew, stąd powiększona macica, częstomocz, bóle sutków i podwyższona temperatura oraz podwyższona beta hcg!!! Nawet nie przypuszczałam, że jest coś takiego możoliwe, ale jak widać u mnie wszystko może się zdarzyć!!!! Szkoda tylko, że zdarzają się same złe rzeczy...Nie mam już do tego wszystkiego siły, a tak się cieszyła, a tu okazuje się że mam wszystkie objawy a ciąży brak...już mam dosyć, poddaje się!!

  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia, jesli plamienie jest lekkie to w zasadzie nie powinnas miec zbytnio powodu do obaw, ale musisz uwazac na siebie teraz i to bardzo, natomiast jak juz zobaczysz KRWAWIENIE od razu jedz do szpitala na izbe przyjec.

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam duphaston czy jak to sie tak pisze i w razie w mam brac 2 dziennie we wtorek mam kolejna wizyte ale i tak pojde tez prywatnie :) za dużo sobie dawałam powiedział lekarz i musze odpoczywać... teraz mam takie jakby kłucia w pochwie ale nie plamię ... :) jutro skocze na bete zobaczyc co i jak :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia pierwsze słysze o takim czymś co cie spotkało, ale nie poddawaj się !!!!!! wkoncu sie uda!!! :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Gosia-WK Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie na początku jest bardzo czeste. Nie martw się i pójdź na usg kiedy tylko to będzie możliwe.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ