X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie z brudną krwią w 7tc .
Odpowiedz

Plamienie z brudną krwią w 7tc .

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • roxi_mamatrojki Koleżanka

Wysłany: 16 kwietnia 2023, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , otóż o ciąży wiem od dwóch dni .
    Jestem po poronieniu z 5 marca . Nie doczekałam pierwszej @ . Okres spóźniał mi się 9 dni i mówię a zrobię test . Dwie mocne kreski od razu się pojawiły . Zadzwoniłam do lekarza jutro mam wizytę na 14 z USG .
    Jednak dzisiaj rano zauważyłam na majtkach lekkie plamienie brudne z taką brudną krwią.
    Czy może to być pozostałość bo poronieniu jeszcze ? Lekkie takie mało wyczuwalne boleści brzucha były i kręgosłupa.
    Napisałam do lekarza kazał od razu wziąć duphostan (który na szczęście miałam) od razu dwie tabletki i w ciągu dnia jeszcze dwa razy po jednej plus dwie tabletki magnezu i leżeć .
    Teraz cały czas sprawdzam i już nic nie ma , jednak jutro do 14 to nie wiem jak zniosę tą niepewność .
    Zaznaczę że lekarz dał nam od razu zielone światło po poronieniu ze względu na prawidłowe oczyszczanie się organizmu i antybiotyk który też ładnie wszystko doprowadził do stanu sprzed ciąży .

👩🏻26l 🧔🏻31l

👩🏻‍❤️‍👨🏻+🧑🏻+👧🏻+🧑🏻=💗

06.11.16r - 3860g 💙
    27.03.18r - 3250g 💗
    23.03.20r - 3050g 💙
    01.11.22r - starania o 4 ❤️
    17.01.22r - ⏸️🤍
    06.02.22r - bliźniaki 🤍🤍
    17.02.22r - czworaczki 🤍🤍🤍🤍
    05.02.22r - Poronienie samoistne..💔
    11.03.22r - Antybiotyk+💉AntygenD
    14.04.23r - ⏸️💥😍
    17.04.23r - Żywe z bijącym serduszkiem maleństwo 🩷(6/7tc)🩷
    17.04.23r - Zalecenia duphostan💊 i Clexane💊(ze względu na plamienia i krwawienia)
    19.04.23r - 13,4.. 😓

💊 Acard 75mg 💊
    💊 Miovelia Nac 💊
    💊 Ovarin 💊
    💊 Wiesiołek 💊
    💊Nac 💊
    💊 Costagnus 💊
    💊 Witaminy 💊

🌸Macica przodozgięta 🌸

🌸 Czerpać z życia co najpiękniejsze i najlepsze, nie żałować , żyć tak by mieć co wspominać na staruszkowie lata 🌸💪
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ