X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie z brudną krwią w 7tc .
Odpowiedz

Plamienie z brudną krwią w 7tc .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • roxi_mamatrojki Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2023, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , otóż o ciąży wiem od dwóch dni .
    Jestem po poronieniu z 5 marca . Nie doczekałam pierwszej @ . Okres spóźniał mi się 9 dni i mówię a zrobię test . Dwie mocne kreski od razu się pojawiły . Zadzwoniłam do lekarza jutro mam wizytę na 14 z USG .
    Jednak dzisiaj rano zauważyłam na majtkach lekkie plamienie brudne z taką brudną krwią.
    Czy może to być pozostałość bo poronieniu jeszcze ? Lekkie takie mało wyczuwalne boleści brzucha były i kręgosłupa.
    Napisałam do lekarza kazał od razu wziąć duphostan (który na szczęście miałam) od razu dwie tabletki i w ciągu dnia jeszcze dwa razy po jednej plus dwie tabletki magnezu i leżeć .
    Teraz cały czas sprawdzam i już nic nie ma , jednak jutro do 14 to nie wiem jak zniosę tą niepewność .
    Zaznaczę że lekarz dał nam od razu zielone światło po poronieniu ze względu na prawidłowe oczyszczanie się organizmu i antybiotyk który też ładnie wszystko doprowadził do stanu sprzed ciąży .

    👩🏻26l 🧔🏻31l

    👩🏻‍❤️‍👨🏻+🧑🏻+👧🏻+🧑🏻=💗


    06.11.16r - 3860g 💙
    27.03.18r - 3250g 💗
    23.03.20r - 3050g 💙
    01.11.22r - starania o 4 ❤️
    17.01.22r - ⏸️🤍
    06.02.22r - bliźniaki 🤍🤍
    17.02.22r - czworaczki 🤍🤍🤍🤍
    05.02.22r - Poronienie samoistne..💔
    11.03.22r - Antybiotyk+💉AntygenD
    14.04.23r - ⏸️💥😍
    17.04.23r - Żywe z bijącym serduszkiem maleństwo 🩷(6/7tc)🩷
    17.04.23r - Zalecenia duphostan💊 i Clexane💊(ze względu na plamienia i krwawienia)
    19.04.23r - 13,4.. 😓

    💊 Acard 75mg 💊
    💊 Miovelia Nac 💊
    💊 Ovarin 💊
    💊 Wiesiołek 💊
    💊Nac 💊
    💊 Costagnus 💊
    💊 Witaminy 💊

    🌸Macica przodozgięta 🌸

    🌸 Czerpać z życia co najpiękniejsze i najlepsze, nie żałować , żyć tak by mieć co wspominać na staruszkowie lata 🌸💪
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ