X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr PŁEĆ DZIECKA
Odpowiedz

PŁEĆ DZIECKA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ciekawa jestem jak jest u Was? Czujecie czy będzie chłopak czy dziewczynka?
    Czy sprawdzają sie chińskie kalendarze lub inne znaki?

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nic nie sprawdziło :) Chiński kalendarz wskazywał chłopca, zachcianki kulinarne również, nawet kształt brzucha podobno zwiastuje chłopca. Przeciwne zdanie ma tylko usg, na którym lekarze widzą dziewczynę ;) Ale zawsze jest jeszcze szansa, że dziecko zrobi nam niespodziankę i okaże się jednak chłopcem :D

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chiński kalendarz wskazywał chłopca, ja miałam przeczucie, że chłopiec, każdy kto patrzył na mój rosnący brzuch mówił, że chłopiec. No i sprawdziło się, oczekuję na syna :)

    l54t4dr.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciakawa jestem jak sprawdza się ten kalendarz chiński.
    Mi pokazuje na dziewczynkę.Ale nie chce wiedzieć wcześniej :)

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki!
    Mi mama wróżyła z obrączki która bujała się na moim włosie. Za każdym razem wychodziła dziewuszka, jeżeli chodzi o kuchnie to ciężko stwierdzić, iż jem słodkie, słone, kwaśne - Wszystko na co przyjdzie ochota :D Jedyne co to na owoce i warzywa patrzeć nie mogę (BLEE) a kalendarzyk chiński pokazuje na chłopca, chociaż PODOBNO chłopcy mamie urody nie odbierają, a mi niestety ciąża strasznie urodę odebrała :D
    Na razie czekamy co tam sie kluję pod serduszkiem, mam cichą nadzieję, że to dziewuszkaa :)

  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak patrzyłam na kalendarz chinski to kazda dziewczyna w wieku 21 lat,kora zaszla w ciaze od lutego do grudnia urodzi dziewczynke...to przeciez bez sensu...

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 24 września 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez myslalam ze ten kalendarz jest bez sensu, bylam swiecie przekonana ze nosze dziewczynke, intuicja taka I koniec, dla jaj popatrzylam sobie co pokazuje kalendarz I wyszedl mi chlopiec. Pomyslalam glupi kalendarz, zapomnialam o tym, a na polowkowych co sie okazalo?? Synus!

  • Hope_ Autorytet
    Postów: 1092 1909

    Wysłany: 25 września 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 10:51

    7v8rugpjlukgsvjv.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 29 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bede miala w przyszlym tygodniu badanie prenatalne, to bedzie 12/13 tydzien, może coś będzie widać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 20:39

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 2 października 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czuję w kościach, że domajstrowałam się drugiego chłopaczka. Raz, że serduchowanie najprawdopodobniej dzień przed owu, dwa...ja chyba nie potrafię spłodzić płci żenskiej:)Może i dobrze, nie będę się musiała tamponami dzielić;):)
    Ja byłam tak szurnięta w pierwszej ciąży, że kazałam babce na 3d szukać płci w ..12 t;) Baba wróżyła wtedy z guzka płciowego i wywróżyła dobrze, bo w 20 tyg. jądra aż wyskakiwały z monitora;) A w międzyczasie u gin prowadzącego, Filip był raz panienką, raz chłopcem, znowu panienką..W myśl zasady "zależy jak leży;";D

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ