X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Podejrzenie mikroPOLIPA a ciaza
Odpowiedz

Podejrzenie mikroPOLIPA a ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 24 września 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zaszła w ciąże przy podejrzeniu polipa w macicy ? Jak przebiegała ciaza i jakie sa rokowania ?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Kolia Przyjaciółka
    Postów: 115 37

    Wysłany: 29 września 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. Ja miałam polipa i umówiony termin na zabieg. Miałam sie zgłosić po miesiączce która sie juz ńie pojawiła. Okazało sie ze jestem w ciąży a dodatkowo polip znikł ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ