X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Podwyższone leukicyty i neutrocyty w 9 tyg
Odpowiedz

Podwyższone leukicyty i neutrocyty w 9 tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leukocyty 13.60 norma do 10
    Neu% 72.6 norma do 70 w tym
    Neu# 9.88 norma do 7.35

    Oraz niskie
    LYM % 19.3 a norma zaczyna się od 25

    Bardzo się martwię reszta wynikow normie. Jestem w 9 tyg. Czy to bialaczka do lekarza mam w piatek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 17:07

    27a73b5519.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leukocyty w ciąży mogą być podwyższone i o niczym złym to nie świadczy. Sama robiłam kilka dni temu morfologię i leukocyty 14. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 18:24

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy byłam na izbie z powodu krwawienia i pokazała wyniki lekarzowi mówił że są ok. Piszę gdyby ktoś znalazł się w podobnej sytuacji i szukał informacji. Ciąża zmienia morfologię

    27a73b5519.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ