X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pomiar ciśnienia - co z tym ciśnieniomierzem
Odpowiedz

Pomiar ciśnienia - co z tym ciśnieniomierzem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madziuchna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mam problem, po wczorajszej wizycie u lekarza mam zacząć mierzyć ciśnienie. Kupiłam ciśnieniomierz jednak w instrukcji obsługi jest napisane, że nie zaleca się pomiarow u kobiety w ciąży, wg was nie mogę w takim razie go stosować?

  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co on takiego robie ze nie moga go uzywac kobiety w ciazy?
    ja mierze sobie takim ciesnieniomierzem ktory zaklada sie na przedramie

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
  • FaNiente Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 11 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki to ciśnieniomierz? Faktycznie na niektórych urządzeniach elektronicznych widnieje informacja, że ciężarówki nie powinny z nich korzystać, ja tak mam np. z wagą łazienkową, która ma wbudowane diody mające na celu zbadanie zawartości tłuszczu w organiźmie. Być może Twój ciśniemiomierz też ma jakąś diodę, która może zaszkodzić ciąży?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ