X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Poważna jelitówka w 10 tyg
Odpowiedz

Poważna jelitówka w 10 tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co ja mogę zrobic tu na wyjeździe do wtorku ? Nie mam jak wrocic do PL nie mam planu co dalej...
    Umieram ze strachu, nie potrafię żyć i funkcjonować ... jak wcześniej wspominałam wyjechaliśmy na upragnione wakacje, 8 listopada kontrolna wizyta u Fasolki wszystko gra- cudownie. Przelatujemy 14.11 wszystko ok. 15 tj. Wtorek popołudniu zaczyna mną dygotać, ogromny ból brzucha, zaczyna sie jelitówka która trwa jeszcze do teraz. Wczoraj pojechałam do miejscowego szpitala (jestem na Fuertaventurze) podali mi dożylnie aby zbić gorączkę Paracetamol mówią ze z ciąża jest ok bo nie krwawię. Ze mnie uszło życie tak mnie wykończyła jelitowka. Najgorsze jest to ze od środy mam miękkie piersi i w ogole nie bolące. Czy moje dziecko przestało żyć ? Nikt nie chce mi pomoc nawet odpłatnie bo tu sie usg nie robi "od tak" jak u nas. Skoro nie plamie tzn ze jest ok. Dziewczyny wracam dopiero w poniedziałek a 3 dzien leżę w łożku. Tracę zmysły! Czy moje zatrucie ma wpływ na ciąże? Czy przestały w ogole bolec mnie piersi i stały sie miękkie od środy oznacza tylko to najgorsze? Co ja mam zrobić ? Pomocy, błagam! Jestem w 10 tygodniu...

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Carolina Autorytet
    Postów: 639 951

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jelitowka nie powinna wpłynąć na dzidzia bądź dobrej myśli. Pij wodę żeby się nie odwodnic bo to grozniejsze jest dla dzidzi
    Kurcze dziwnie, że nawet prywatnie nie chcą wykonać usg a Ty na pewno byś była spokojniejsza
    Popatrz w internecie za prywatnymi numerami
    Jeżeli chcesz mogę poprosić męża jest hiszpanem żeby popatrzył Ci w internecie z jakimś prywatnym usg gdzieś w pobliżu gdzie jesteś jeżeli nie radzicie sobie z językiem
    Ja właśnie przechodze z córką 7 letnia jelitowka i też się martwię o siebie bo jestem w 15tc ale mi lekarz powiedział że jelitowka nie jest groźna, groźne jest dla dzidzi odwodnienie

    relgx1hpfcnqer7q.png
    Alessandro Paul <3 <3 <3

    27 tydzień 800g szczęścia <3
    34 tydzien i 4 dni 2kg szczęścia <3
    35 tydzien i 4 dni 2072g szczęścia <3
    36 tydzien i 4 dni 2477g szczescia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak mówi Carolina- najgorsze jest dla dziecka odwodnienie, dlatego dużo pij, nie wiem czy są jakieś probiotyki albo jakieś środki nawadniające z elektrolitami. Dużo zdrówka :)

    Co do piersi, zwykle zaleca się, że jak masz przeczucie, że coś słabnie to lepiej to sprawdzić. Może uda się jakąś prywatną wizytę umówić ?

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do kliniki w której robią prywatnie - ginekolog bedzie w poniedziałek... poniedziałek to ja stad wylatuje wiec
    I tak pozostaje mi czekac jak na bombie

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ