Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Poziom beta HCG
Odpowiedz

Poziom beta HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mała30 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 marca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu pierwszy raz i mam pytanie do bardziej doświadczonych ode mnie :) 2 dni temu poziom beta hcg wyniósł 47 783 mIU/ml, natomiast dzisiaj tylko 64 210 mIU/ml. Dodam ze rozpoczął się 7tc. Czy powinnam się martwić tym przyrostem?? Pomóżcie proszę bo oszaleję .. :(

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 7 tc nie bada się już zwykle bety, bo przy takich ilościach ona rośnie wolniej, apóźniej nawet spada. Na tym etapie USG powinno ci mówić, że wszystko jest ok.
    Wybierz się do lekarza, będziesz pewna :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • mała30 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 marca 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie zrobiłam ☺ wszystko w porządku, dzięki za odpowiedz

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ