X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pozytywny test po konizacji
Odpowiedz

Pozytywny test po konizacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katka91 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , pomóżcie , mam mętlik w głowie.
    W kwietniu konizacja (cin1) , dostaliśmy zielone światło . 19.06 dwie upragnione kreski na teście…
    Za 3 dni będę w PL i nie wiem czy od razu udac się do lekarza ? ( pokazuje ze to 5tc) wizytę umówiłam na 04.07 ( będzie 7tc ) dodam ze jestem po jednym poronieniu . Boje się iść za wczesnie , ponieważ lekarz nic nie zobaczy , ale czy z uwagi na niedawna konizacje to jest konieczne ? Czy lepiej poczekać ?

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że konizacja nie ma wpływu na rozwój płodu - to zupełnie inne miejsca - w zależności od wielkości ingerencji może mieć chyba wpływ na donoszenie ciąży (jeśli np była amputacja szyjki - tak doczytałam), ale z tego, co znalazłam w różnych poradach ekspertów, to konizacja nie ma wpływu na zarodek.
    Ja bym poczekała do tego 7t, bo wtedy powinno być już wszystko widać, a naprawdę duuużo zależy od sprzętu. Chyba, że masz możliwość zapisać się do innego lekarza wcześniej i nie wytrzymasz tych dwóch tygodni ;)
    Ja teraz jestem w 8t, poszłam niby w 5t+5d i było widać sam pęcherzyk i lekarz nastraszył mnie pustym jajem :( Wiedziałam, ze ma kiepski sprzęt i poszłam za tydzień do kliniki, a tam i zarodek i serduszko. Teraz więc bym poczekała, by oszczędzić sobie stresu.

    Katka91 lubi tę wiadomość

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ