X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Probiotyki ginekologiczne w ciąży
Odpowiedz

Probiotyki ginekologiczne w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda603 Ekspertka
    Postów: 245 104

    Wysłany: 8 maja 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie. Czy można stosować probiotyki dopochwowe w ciąży np. po leczeniu grzybicy pochwy czy lepiej stosować te doustne. Normalnie stosuje doustne ale jestem po leczeniu grzybicy pochwy i chciałabym po leczeniu zrobić sobie 7 dniową kurację probiotykiem dopochwowym. Czy taki probiotyk dopochwowy nie zaszkodzi dzidziusiowi w 1 trymestrze?

  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 9 maja 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wczoraj byłam na wizycie i lekarz zalecił globulki cicatridina , bez recepty. Jestem w 8 TC.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ