X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Prosze o pomoc...
Odpowiedz

Prosze o pomoc...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 30 lipca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 miesiecy temu urodzilam synka ... Od maja nie dostałam okresu ogólnie nie mam regularnego okresu od porodu . Kilka dni temu zrobilam 2 testy wyszly pozytywne alee rowniez zrobilam morfologie i mocz badanie ogolne bo nie najlepiej sie czuje i wynik TSH wyszedł mi 0,028 a norma jest od 0,550 i zgłupiałam czy mam nadczynnosc ??? Mało tego w moczu wyszla mi krew ślad (moze byc to od zapalenia nerek ,bolą mnie )
    Przeczytalam w internecie ,że jak ma sie nadczynnosc tarczycy albo zapalenie nerek to test ciazowy moze wyjsc pozytywny a ciazy nie ma ... Czy spotkałyscie sie z takimi sytuacjami bo ja juz wariuje czy jestem chora czy w ciazy...Wizyta u ginekologa za tydzien :(
    Pozdrawiam

    201610141756.png
    201802217352.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 31 lipca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z interpretacją wyników nie pomogę, ale polecam zrobić test beta HcG z krwi. Myślę, że rozwiąże Twój dylemat :)

  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 31 lipca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Zrob bete ale jak dla mnie tobardzo mozliwe ze jestes w ciazy bo w 1 trymestrze tsh jest nizsze... Nerki tez dokuczaja np moja kuzynka przed ciaza nie miala problemow z nerkami a w trakcie ciazy przyszedl bol, krwawienie i szpital niestety ale wszystko slonczylo sie dobrze.

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniecznie daj znać !! :)

  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrobiłam badań z krwi udało mi się dostać do ginekologa okazało się ,że jestem w 9 tygodniu ciąży :) Cieszę się ale również martwie wyniki moczu mam słabe dziś odebrałam wynik i martwie się bardzo...

    201610141756.png
    201802217352.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ