X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Proszę o pomoc :( dziwny skrzep
Odpowiedz

Proszę o pomoc :( dziwny skrzep

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwracam się do was z prośbą wiem ze to może być bardzo głupie pytanie ale nie mogę przestać o tym myśleć. Jestem w 6tyg ciąży tak wynika z miesiączki ale owulacje miałam późno. Jutro mam wizytę u gina. Dziś jak robiłam siku to podczas podcierania się na papierze zauważyłam dziwny skrzep. Wyglądał on mniej więcej tak : otoczka taka sluzowata a w środku taka mmala kuleczka różowa. Nie miałam żadnego krwawienia czy bólu. Co to może być? Poronienie?
    Proszę o nie wysmiewanie

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 tu nie ma co wyśmiewać kochana, bo wszystko co się z nami dzieje powoduje pytania i często panikę. A czy poza tym zdarzeniem plamiłaś albo plamisz teraz po tym?

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic kompletnie się nie dzieje. Bola mnie jedynie piersii mam wzdecia

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam dlatego, ze miałam skrzepy jak się okazało ze miałam ciążę biochemiczną, ale to były duże i ciemne skrzepy i do tego spore i bardzo ciemne plamienie. A skoro u Ciebie tak nie jest to nie nakręcaj się negatywnie, poczekaj do wizyty lekarza i zobaczysz co powie. I oczywiście daj znać. Dobrze, że wizyta już jutro.

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj spokojnie do jutrzejszej wizyty. Wątpię,żeby jeden mały skrzep był symptomem poronienia. Lekarz Cię zbada i powie co i jak.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny lekarz potwierdził ciążę :) piękny pęcherzyk jest a tam zarodek ok 1-2 mm :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 gratulacje :) super
    wiedzę, ze między naszymi kruszynkami jest równo tydzień różnicy. Ja mam w piątek drugą wizytę i strasznie się denerwuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 14:19

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pewne tak samo jak ja się denerwujesz nie potrzebnie :) Nie możemy wiecznie myśleć negatywnie bo człowiek zgłupieje :) Ja to bym już chciała moim synom powiedzieć że będą mieli rodzeństwo i zastanawiam się czy jeszcze poczekać .

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 czyli niezłą wesołą gromadkę już będziesz miała :) ale może poczekaj jeszcze troszkę z tą wiadomością, chociaż wiem, że jest ciężko z tym czekaniem, bo człowiek chce już wszystkim powiedzieć :)

    iv09l6d8dhueo2ma.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ