X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Proszę Was i interpretacje
Odpowiedz

Proszę Was i interpretacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    W 28 dpo HCG wyniosło 174
    Dzisiaj, czyli w 30 dpo HCG 514

    Martwię się, że skok jest za wysoki a pierwsza wizyta dopiero 2 kwietnia.

    Jak myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 17:01

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdź w Moje Belly tam w kalkulator ciąży i dalej w kalkulator HCG według tego kalkulatora przyrost w normie.

  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo za wskazówkę. Nie wiedziałam, że tutaj znajdę coś takiego.
    Myślałam, że dpo znaczy coś innego, ale już zorientowałam się w temacie i kalkulatorze. Wynik w normie, więc śpię spokojnie i czekam na pierwsze USG. Myślisz, że 6tc2d będzię już coś widać? Jestem jeszcze tym wszystkim zszokowana, mimo, że ciąża planowana:) W głowie masa pytań. Pozdrawiam serdecznie.

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie widać na pewno, ale nie wiadomo czy już serduszko czy na razie tylko zarodek, zależy :) Powodzenia i staraj się nie stresować! ;)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się oj staram...z dnia na dzień jest lepiej i ze świadomością co się właśnie dzieje i z wiedzą. Oby wszystko potoczyło się dobrze. :)

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza wizyta była w 5t3d nie widziałam nic kolejna wizytę miałam w 8t i widziałam piękne serduszko ❤ jak ja nie mogłam się doczekać tej wizyty wiec wiem co czujesz moja rada czekaj spokojnie odpoczywaj i nie stresuj się ;-)

    Evka lubi tę wiadomość

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją pierwszą wizyte miałam w 6t2d według lekarza, według mnie 6t3d i już widziałam małego kropeczka (4mm) z bijącym serduszkiem :) Myśle ze i Ty masz szanse juz zobaczyć serduszko. Powodzenia!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję za informacje i słowa otuchy, dam znać po USG.:)

    wnidzbmhunwbroqa.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ