X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przepływ na zastawie trójdzielnej
Odpowiedz

Przepływ na zastawie trójdzielnej

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Katasia96 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 12 października 2022, 19:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny,

  wczoraj miałam badania prenatalne, dziś w opisie zauważyłam, że lekarz nie zbadał przepływu na zastawce trójdzielnej, w opisie mam : nie badano.

  Oczywiście próbowałam dodzwonić się do kliniki, ale lekarz jest co 2 tygodnie i nie mam jak dowiedzieć się czy zapisywać się ponownie na zbadanie tego przepływu, sam lekarz również nie wspomniał o takiej konieczności.

  Czy któraś z was miała taką sytuacje?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ