X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przestało bić serduszko 9t co dalej?
Odpowiedz

Przestało bić serduszko 9t co dalej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak - strach o dziecko nie mija nigdy. Nieważne czy ma 5 mm i ogonek i jest wielkości planktonu czy ma 18 lat :) Taka już rola matek :) Też bym miliony monet oddała żeby ktos mi mógł zapewnić że wszystko będzie ok. Już wyczekuje porodu żebym mogła miec go przy sobie i miec pewnosć że nie jest owinięty pępowiną, że mu nie przeszkadza smak wód itd. A i tak wiem że jak przyjdą jakieś kolki to i tak będe panikować. A pozniej jak bedzie miał ze 3 lata, czy nagle mi sie nie wyrwie i nie pobiegnie na ulice. A jak będzie miał 16 lat to bede panikować gdy sie bedzie spozniał do domu.

    Strach o dziecko nie minie nigdy. I to jest kwintesencja tego macierzyństwa.;)

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie ok, nie panikuj.

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za słowa otuchy, jeszcze 3-4h i wszystko będzie jasne :) Jestem dobrej myśli :)

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka, ale z Ciebie panikara ;) Mówię Ci, że wszystko skończy się tak, jak poprzednia historia - czyli dobrze :)
    Mnie na tym etapie piersi nie bolały wcale i to już od dawna, więc myślę że to, co się dzieje z Twoim ciałem, to normalna kolej rzeczy.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nandelle Znajoma
    Postów: 27 51

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią są różne stopnie paniki :D Generalnie zawód matki do najlżejszych nie należy... W pewnym momencie trzeba wyluzować, bo inaczej człowiek by zwariował. Po entym zakrztuszeniu mlekiem, kilkunastu guzach wielkości śliwki, gorączkach dobijających do 40 stopni, pewne rzeczy przestają robić wrażenie. A i tak wydaje mi się że najgorsze co mnie do tej pory spotkało to pierwsze, samodzielne wyjście mojego dziecka na dwór ;)

    Powodzenia na badaniu Natalia, dzidziol na pewno fika sobie grzecznie w brzuszku :)

    km5stv733q4a0noe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście rację, spanikowałam :D dzidziuś jest i ma się dobrze :) widziałam go nawet w 4d i machał mi rączką :) Serduszko pika :) ehh... ja to chyba się nie nadaje do chodzenia w ciąży bo za bardzo się wszystkim stresuję... chyba odetchnę dopiero jak poczuję ruchy :D

    a taka ciekawostka, na ostatniej wizycie wybrałam się na nfz (do tego samego lekarza co chodzę prywatnie bo też przyjmuje w przychodni) i na usg w przychodni lekarzowi nakładał się obraz i widział 3 ciąże z 3 zarodkami. Ale coś było ze sprzętem widocznie. Tak też podejrzewał :D potem jak zresetował już się nie chciał włączyć. Więc nie dziwcie się, że jestem spanikowana i i tak cud, że nie poszłam na usg prywatnie na drugi dzień tylko odczekałam 8 dni :D

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne, że wszystko dobrze ;p Już siebie i małego nie stresuj więcej :)

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ