X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Rodzę w Listopadzie 2017 r
Odpowiedz

Rodzę w Listopadzie 2017 r

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Morthith Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na zaparcia dobra jest woda z suszonych śliwek: trzeba wrzucić kilka suszonych śliwek na noc do zagotowanej wody, najlepiej ciepłej i rano wypić śliwkową wodę przed posiłkiem.

    f2w3dqk30lpbftp6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzięki Morthith, na pewno wypróbuje jeszcze dziś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cięcie cesarskie

    Dziewczyny czy wiecie jak z tym jest? Czy jeżeli pierwszy poród był poprzez cięcie/z uwagi na córeczkę, miała wodogłowie/ to drugi może się odbyć naturalnie?

    Ciecie cesarskie i laser

    Czy dotarłyście może do informacji o stosowaniu lasera po cesarskim w Polsce, zapytam o to w środę prowadzącego... odnoszę wrażenie, że u nas jest "trzeci świat" pod tym względem. Przyjaciółka rodziła w Turcji - po cięciu -zamykanie laserem w 6 godzinie po porodzie po prostu wstała i zajmowała się córeńką...bez żadnego cewnikowania, szwów... ja po 12 h byłam jeszcze obolała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezencik

    Czy któraś z obecnych tu mam używa balsamu z Musteli Maternite- chętnie podaruję - ja nie mogę. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Szczepienia...

    Jakie jest Wasze zdanie?

    Bezpieczeństwo dla mam jeżdżących autem.
    Jestem zwolenniczką zapinania pasów będąc w ciąży.

    Zakupiłam za namową koleżanki adapter do pasów Be Safe dla kobiet w ciąży i jestem zadowolona, wydaje mi się to wskazane szczególnie przy powiększającym się brzuszku. Kupiłam używany za 80 zł. Teraz jest bezpieczniej. Są jeszcze jednej firmy ale trafiłam na używkę więc już innych nie szukałam.

  • hannula Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też na listopad :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ