X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Spadek HCG
Odpowiedz

Spadek HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ZURAW Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ,
    Jestem w 10 tc .wczoraj zrobiłam betę i wyszło 79535 a 29 grudnia miałam 85253. Jutro mam planowa wizytę ale się martwię , czy wszytko w porządku czy spadek jest rzeczą normalana bo od 10 tc ma prawo spadać .objawów jako takich nie miałam , miałam mdłości ale bez dramatu , nie wymiotowałam , bolał mnie brzuch - brałam No- spe .czułam kłucia w brzuchu , pachwinach , nad spojenie łonowym .dzisiaj mam bardzo lekkie mdłości , bardzo lekkie kłucia - bardzo rzadko i brzuch mnie nie boli .nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć , boje się jutrzejszej wizyty .

  • Menina Autorytet
    Postów: 683 519

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem w stanie niestety nic powiedzieć, bo jestem dopiero w 5 tyg., ale mam ogromną nadzieję, że wszystko z Twoim dzieciątkiem w porządku i że wizyta przyniosła dobre wieści. Pozdrawiam serdecznie.

    10.2020 6tc 💔
    F. ur. wrzesień 2021 ❤️
    11.2022 10 tc 💔
    A. ur. październik 2023 ❤️
  • ZURAW Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem po wizycie .Wszystko w porządku 😆, dzidzia rośnie - HCG zaczyna spadać jak osiągnie poziom 100000, wiec lekarz uspokoił .

    Menina lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ