Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Suplementacja
Odpowiedz

Suplementacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maria86 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 lipca 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co bierzecie w pierwszym trymestrze.

    Do tej pory brałam:
    Jarrow toco-sorb
    Q10 ubichinol
    Pregnastrat
    Witamina D3 2000
    Omega3 +dhea
    Accord
    Magnez
    Można to brać dalej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2022, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie masz żadnych innych chorób to nic innego brać nie musisz. Pamiętaj tylko że w pregnie też jest witamina d więc bierzesz teraz podwójną dawkę 4000j. Dobrze skonsultować to z lekarzem czy jest ok w twoim przypadku bo standardowo daje się 2000j

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ