X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Szpital w Bytomiu i opinie
Odpowiedz

Szpital w Bytomiu i opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mieć cc w Szpitalu w Bytomiu, wybrałam ten szpital ze względu na moja historie i ze tam pracuje mój lekarz prowadzący ale mam kilka pytan

    chcialabym sie dowiedziec jak to jest po cc lezysz ile godzin na sali pooperacyjnej? czy moze byc z toba maz? Co z kangurowaniem? daja matce od razu czy maz ma dziecko przy sobie? Co z karmieniem? przystawiaja od razu do piersi czy dokarmiaja przez te pierwsze godziny? Z gory dziekuje za umieszczenie mojego posta

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Rodzilam tak 5 lat temu ale z tego co wiadomo w dalszym ciagu nic sie nie zmienilo :/
    Więc
    Na pooperacyjnej lezalam od 10 rano do 9 dnia nastepnego.
    Maz byl tylko na chwilę pozniej mogl przyjsc dopiero rano.
    Tam kanguruje tylko tata przy cc :/
    Dziecko przynieśli na sale tez doslownie na chwile. W nocy jeszcze dwukrotnie na ok godz(nie na kamienie) bo nakarmili mm bez mojej wiedzy i pozwolenia.
    Z dzieckiem bylam dopiero po pionizacji.

    Teraz rodzilam gdzie indziej, moze nie tak ladnie ale PO LUDZKU ;)

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 27 maja 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi, a gdzie rodziłaś? Ligota?

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryjek w Mysłowickim Centrum Zdrowia, polecam całym sercem <3 mimo że nie udało się naturalnie.

    atdcl6d85txjdq74.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ