Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Szybko rosnący brzuch od pierwszych tygodni
Odpowiedz

Szybko rosnący brzuch od pierwszych tygodni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 25 października 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Dziewczyny czy to normalne, ze pare dni po tescie juz nie dopinałam się w spodnie? Ogólnie bardzo szybko powiększa mi się brzuch, na Usg dopochwowym widoczne tylko jedno dzieciątko, czy może po czasie wyjść ciąża blizniacza? Ostatnie badanie miałam w 9 tygodniu. Ogólnie czy badanie wysokości dna macicy jest badaniem obowiązkowym? Przyznam, że do tej pory moja ginekolożka tego nie badała bynajmniej nie ręcznie, nie wiem czy można to zrobić komputerowo. Trochę się martwię, próbowałam to sama wybadać i odczuwam twardość znacznie wyżej niż jest przewidziane dla 12 tygodnia w którym jestem. No ale lekarzem nie jestem, mogłam to zrobić zle. Tyle że ten rosnacy brzuch martwi mnie że szybciutko rośnie. To moja 1 ciąża.

    771c79864ad2.jpg

    w4sqs65g0skpkmwx.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 217

    Wysłany: 26 października 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A brałaś pod uwagę wzdęcia?
    Ja od samego początku bylam wzdęta i brzuch jak baol, a jestem dosyć szczupla osoba. Teraz 9 tydzien a brzuch wielki, ale ja stawiam u siebie na wzdęcia, mam problem z wypróżnianiem No a do tego hormony. 🙂

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    16.05.2021r. KLARA 🩷
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
    08.11.2023r. Antoni 🩵❤️‍🩹🌈
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 27 października 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak może być, lekarze mówią, że wszystko oki chyba niepotrzebnie się doszukuje problemów. Ważne że dzidzia zdrowa 🥰

    w4sqs65g0skpkmwx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ