X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Temperatura 37,2 pod pachą - przeziębienie?
Odpowiedz

Temperatura 37,2 pod pachą - przeziębienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lena002 Koleżanka
    Postów: 39 29

    Wysłany: 22 listopada 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jutro zaczyna się 6tc i mam temperaturę mierzona pod pachą teraz czyli wieczorem 37,2 i nie wiem czy to naturalne w ciąży czy jestem przeziębienia. Kataru kaszlu nie mam... Zimno mi trochę. Doradźcie

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 23 listopada 2015, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli temp nie będzie wzrastać i nie pojawią się objawy przeziębienia to nie musisz się przejmować. Jesli zacznie nagle rosnąc, to kontaktuj się z lekarzem bo infekcje trzeba zwalczyć.

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Lena002 Koleżanka
    Postów: 39 29

    Wysłany: 23 listopada 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, za odwiedz

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 23 listopada 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, wydaje mi się, że w ciąży temperatura utrzymuje się wyższa.
    Sama tak miałam i pozostało do tej pory.
    A do tego uczucie zimna, dreszcze.
    To trwało u mnie do pewnego momentu, a potem zanikło.
    Więc albo przeziębienie, albo syndrom ciążowy;)


    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję, że mam wyższą temperaturę, pieką mnie policzki + mam okropny katar, ale jestem pewna, że to nie przeziębienie. Moja przyjaciółka, która teraz jest w 5 miesiącu mówi, że ona ma katar od początku.
    Więc to pewnie też syndromy ciążowe ;)
    Na wszelki wypadek pijmy dużo ciepłego - ja piję ciepłą wodę z cytryną, miodem i imbirem.

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku drugiej ciąży, początek 6 tygodnia, miałam lekką gorączkę jednego dnia, 37,9 , jakoś mi zimno było, ale nic więcej. Lekarz powiedział, że tak się zdarza i powinno przejść bez niczego w ciągu 2 dni. No i fakt, drugiego dnia już było ok bez żadnych prochów ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po owulacji mam zwykle 37,1 mierzone wieczorem pod pachą, więc 37,2 nie wydaje się być jakąś anomalią tym bardziej w ciąży. Wiarygodne pomiary to te wykonywane o poranku przed wstaniem z łóżka, ale żeby dostrzec wahania związane z infekcją, trzeba by było prowadzić dłuższe obserwacje, aby móc wyciągnąć takie wnioski. Dla porównania po owulacji zwykle mam temperaturę mierzoną o poranku w ustach w zakresie 36,5-36.6, więc pomiary wieczorne znacząco odbiegają od porannych.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ