X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Temperatura w ciąży
Odpowiedz

Temperatura w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, bo nie mogę znaleźć nigdzie tego;/ Jak jest z temperaturą na początku ciąży? Jak długo utrzymuję się wysoko? Czy w ogóle jest sens mierzyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w normalnym cyklu miałam temperaturę 35,7, w czasie owulacji 36,4 i tak się zatrzymało.

  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jasne, że każdy ma inną temperaturę. Mi do tej pory utrzymywała się na poziomie 36,8-37,0, a dzisiaj 36,7 i ja już panikuję. Miałam już jedno poronienie i pierwsze co to był lekki spadek temperatury. A wizytę mam dopiero w piątek. Macioszczyczka mierzysz cały czas?



    0d1y3e3ka2oi008k.png

    maj 2015 [*]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 17:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Codziennie rano. Waha się między 36,2-36,5

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierz. To moje zdanie. I tak nie masz wpływu na to czy jest wysoka, czy spadnie. Tylko się denerować będziesz.
    Spadnie o 0,2 i będzie panika, że @ idzie, a to nie musi być prawda. Temperatura zależy od tak wielu czynników, że jest chyba najmniej miarodajnym wskaźnikiem.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jak waha się o nawet o 1 stopień to nie ma się co martwić.

    To moja druga ciąża. Radzę nie przejmować się na zapas.

  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mam wizytę. Jutro zmierzę tak czy inaczej, bo przecież nie przeżyje;-). Ale jak usłyszę wreszcie od lekarza, że jest dobrze. To na pewno przestane mierzyć. Tzn. w ogóle przestanę mierzyć;) Dzięki dziewczyny, bo ja bym chyba mierzyła do końca pierwszego trymestru. A "panikować" będę tylko do piątku;)

    0d1y3e3ksmsdpy72.png

    maj 2015 [*]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ