X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Test ciążowy kiedy wykonać / dziwne objawy
Odpowiedz

Test ciążowy kiedy wykonać / dziwne objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agua78 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 września 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie. Mam nieregularne cykle i tak naprawdę nigdy nie wiem kiedy przyjdzie @, mogę to jedynie dostrzec po objawach przed. Tym razem wydaje mi się że mogę być w ciąży i tu pojawia się moje pytanie - kiedy powinnam wykonać test? Czy już teraz mogę jeśli to 35 dzień cyklu a nie wiem kiedy jest data spodziewanej miesiączki a do zapłodnienia mogło dojść ponad 2tyg temu?

    Moje kolejne pytanie to pytanie o objawy ciąży. Po pierwsze to nieznacząco powiększyły mi się piersi (jestem posiadaczką małych dlatego od razu zauważyłam), oczywiście dochodzi do tego ich ciągły ból. Od kilku dni miałam bóle w okolicach mostka, mama dała mi jakieś krople ponieważ stwierdziła że to ciśnienie, pogoda itp sama myślałam źe tak jest ale w mostku boli mnie nadal czy to może być jakiś objaw ciąży?
    Z góry dziękuję wam za pomoc :)

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 9 września 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnosnie tego bolu w mostku to sie nie wypowiem niesety bo pierwsze slysze... a jak bardzo byly nieregularne te Twoje cykle? Tzn ile mial dni cykl najkrotszy i ile najdluzszy? Czy jakies inne objawy wystepuja typu zmiana konsystencji sluzu? Podwyzszona temperatura? Zmiany nastrojow,silne zmeczenie i sennosc? Bole w podbrzuszu itd? Zmierz tempke i pojdz po test,zobaczysz co pokaze,jesli dalej nie przyjdzie miesiaczka zrob od razu bete. W niej beda widoczne juz najmniejsze zmiany i bedziesz wiedziala juz wszystko.

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ