X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Torbiele na obu jajnikach
Odpowiedz

Torbiele na obu jajnikach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 21 listopada 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 5 tygodniu ciąży, beta bardzo ładnie przyrasta, wczoraj byłam na USG, było widać malutki pęcherzyk. Niestety, na jajnikach pojawiły się torbiele (po jednej na obu) , których na pewno wcześniej nie było (USG miałam robione we wrześniu i było czysto). Lekarz kazał mi leżeć, odpoczywać i brać duphaston. Mam przyjść za tydzień na USG zobaczyć czy ciąża rośnie.
    Czy któraś z Was miała taką sytuację i wszystko dobrze się skończyło?

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • MamaPolinky Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Razem z moją czerwcowa córeczką bierzemy udział w konkursie na slodkiego bobaska. Czy moglybyscie nas wspomóc w głosowaniu? https://pl.lennylamb.com/user/show_photo/44326
    Będę bardzo wdzięczna! kiss buziaki dla wszystkich Mam!

    Mama Poli
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ