Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr W jakim wieku najlepiej zajść w ciążę ?
Odpowiedz

W jakim wieku najlepiej zajść w ciążę ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej płci piękna :) Chciałam się dowiedzieć i doradzić w jakim wieku najlepiej zajść w ciążę ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 12:22

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 13 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W najlepszym dla siebie :D

    kark lubi tę wiadomość

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie . Napewno nie po 50-tce :D

    unbeldi, kark lubią tę wiadomość

    201610141756.png
    201802217352.png
  • Kicia92 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg badań najzdrowsze noworodki pochodzą od mam w wieku 23 - 26lat :) ale oczywiście każdy powienien mieć dziecko wtedy, kiedy na prawdę bardzo tego chce!

    Kicia92
    eiktpc0zk372jtcz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wy ile miałyście lat ? :)
    Pytam z ciekawości :)

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej pierwsze dziecko żeby było przed 30 tak mówią. Im wcześniej około 20 - 21 lat to jest duże prawdopodobieństwo posiadania chłopca a im póżniej przed 30 to że dziewczynka. Najpóżniej drugie i kolejne dziecko to tak do 35 - 38 lat.

    Ale to jest sprawa indywidualna. Trzeba w ogole chcieć mieć dzieci, pamiętać że świat się zmieni i będzie inne trochę życie. Wszystko tez zależy od tego jak żyjecie, czy jesteście aktywni (wtedy życie się bardzo zmieni chyba że bedzie was stać na nianię), czy też macie stresujacą prace itp.

    Ja miałam dziecko 1 w wieku 25 lat a drugie 27 lat. Nie spieszyłam się do pieluch, szukałam pracy a że nie znalazłam to zaszłam w ciąże i akurat 2 oferty miałam heh.

    Sami musicie zdecydować jeśli chcecie planować czy jesteście gotowi finansowo, zdrowotnie, czy macie pomoc od rodziny, sytuacja mieszkaniowa itp.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 15 lutego 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zajść w ciążę W OGÓLE :)

    unbeldi, Ellasi lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 16 lutego 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się tak ułożyło że mam 32lata i dopiero teraz jestem w ciąży, dla mnie największą przeszkodą we wcześniejszym posiadaniu dziecka był brak odpowiedniego kandydata na ojca dla mojego dzidziusia. Poznałam Go dopiero gdy miałam 28lat, trochę się zeszło zanim sobie wszystko ułożyliśmy, a do tego pół roku starań o dziecko, no Ale tak jak piszecie dziewczyny, jestem szczęśliwa że w ogóle jestem mamą i podwójnie szczęśliwa bo tatą mojego dziecka jest osoba najodpowiedniejsza na świecie..

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam w ciążę w wieku 25lat;) to Nasze pierwsze maleństwo

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fizycznie - 21 lat, wtedy organizm jest (najczesciej) najbardziej witalny, zdrowy, kosciec jest jeszcze dosc miękki. Psychicznie - kiedy czuje się na to gotowym, reguły nie ma jesli o to chodzi :)

    kark lubi tę wiadomość

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej kiedy oboje partnerzy są na to gotowi i psychicznie, i finansowo :). A w jakim wieku to bedzie to już każda para ma inaczej.

    kark lubi tę wiadomość

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmilkax33333 wrote:
    Hej płci piękna :) Chciałam się dowiedzieć i doradzić w jakim wieku najlepiej zajść w ciążę ? :)

    W szczęśliwym, pełnym energii i miłości ;-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ