X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wczesna ciąża a przeziębienie
Odpowiedz

wczesna ciąża a przeziębienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 21 września 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie z przeziębieniem we wczesnej ciąży?

    Aniołek 07.2017
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 września 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łózko, kołdra, herbata z cytryną i miodem. Gdyby nie przechodzilo rozwazalabym leki dla kobiet w ciazy.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 21 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja była w takiej sytuacji, to lekarz zalecił mi Prenalen (jest syrop, tabletki do ssania i spray do nosa). W razie gorączki Paracetamol, ale ja osobiście nie miałam odwagi tego łykać. A tak poza tym to babcine sposoby. Miód, cytryna, czosnek, syrop malinowy. Mąż podpowiada mi z babcinych sposobów wódkę, ale w naszej sytuacji stanowczo odradzam ;)

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • amc93 Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 21 września 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez złapało, dopiero co mi przeszło ;) nic nie poradzisz, odpoczywaj, pij dużo płynów. W razie kaszlu syrop z cebuli, na gorączkę paracetamol. Mnie zabójczo bolało gardło, Prenalen to jak cukierki zupełnie nie pomagały i psikałam tantum verde.

  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 września 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam tabletek i sprayu do nosa Prenalen. Tabletki okazały się za słabe, więc kilka razy psikałam Tantum Verde. Do tego łóżko, herbata z cytryną i sok malinowy.

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ