X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wielkość pęcherzyka w 4+6tc
Odpowiedz

Wielkość pęcherzyka w 4+6tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluska ja też siedzę juz od tygodnia na L4. Owulkę miałam około 21.07 więc jedziemy prawie na tym samym wózku :) W zeszły pon betę miałam 106, w czwartek 428. No i planuję jutro pójść zrobić kolejny raz, bo w czwartek wizyta u gina :)
    Myślę, że Twoja beta jest jak najbardziej dobra :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co powie pracodawca, narazie powiedziałam że boli mnie brzuch i mnie badają. Pracuję od grudnia więc w sumie całkiem świeża praca. W każdym razie nie mam zamiaru się przejmować.
    Najważniejszy jest teraz mój bąbelek.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym roku w maju zaszłam w ciążę, która była ogromnym zaskoczeniem dla mnie, a jeszcze wiekszym dla lekarzy. Do końca maja byłam na próbnej, 3miesięcznej umowie. Nie chciałam nikomu mówić, bo bałam się, że mnie zwolnią i co ja zrobię w ciąży, bez pracy? Plamiłam od samego początku, brałam duphaston ale do pracy chodziłam. Jak już chciałam wszystkim powiedzieć, wiedzieli, że mam wizytę u gina to wtedy dowiedziałam się, że poroniłam i nie było mnie w pracy ponad miesiąc. Obiecałam sobie, że jeśli uda nam się po raz drugi zajść w ciążę to cały świat nie będzie mieć dla mnie znaczenia. Nie będę się niczym i nikim przejmować. W pon tydzień temu zrobiłam betę, we wtorek miałam pierwszą wizytę u mojej ginekolog i od środy jestem już na L4. Jak będzie trzeba to będę leżeć, jeść i czekać cierpliwie do kwietnia aż na świecie pojawi się mój mały Maczek :) Dziecko jest dla mnie najważniejsze na świecie, reszta to dodatki :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w zeszłym roku zaszłam w ciążę, ze względu na moje inne schorzenia dostałam również od razu zwolnienie więc pracodawca dowiedział się automatycznie. Kierowniczka tłumaczyła mi że lekarze to panikują i zabezpieczają się dając tak wcześnie zwolnienia. No i mimo zwolnienia pracowałam żeby nie stracić pracy, kosztowało mnie to sporo wysiłku i stresu (pracowałam tam 7 rok). Po 3 m-cach poroniłam i zawalił się cały mój świat. Pracodawca mnie zdegradował i potraktował gorzej niż nowych pracowników. Niby miałam gdzie wrócić ale postanowiłam zmienić pracę.
    Teraz już wiem, że praca jest tylko pracą nie ta to inna.
    Każda z nas ma prawo mieć dzieci i nie każda może do porodu biegać do pracy.

    Fasia lubi tę wiadomość

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej tak czytam ze chodzilyscie na badanie krwi i mysle czy tez nie powinnam isc zrobic. trzeba do tego byc naczczo?

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj miałam 1wsze usg- belly pokazuje 5+6tc pęcherzyk ma 13 mm ale serduszka jeszcze nie można wyczuć, za 2 tygodnie mam następne usg, wszystko sie wyjasni :)
    doktorka mówiła że nie mozliwe że to koniec 6 tyg, że to wygląda jak na 5 tydzień, ale to pewno liczą od zapłodnienia, no bo jak inaczej mam to rozumieć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 20:31

    Fasia lubi tę wiadomość

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1991 wrote:
    hej tak czytam ze chodzilyscie na badanie krwi i mysle czy tez nie powinnam isc zrobic. trzeba do tego byc naczczo?
    Do zrobienia bety nie musisz być na czczo.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ